Мени
Сметка

Сукња

НОВО!

Сукња

Вашата нарачка БЕСПЛАТНО ќе биде испорачана во рок од еден до два работни дена. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Напомена

Производите кои што се купени на попуст замените се наплатуваат.

  • Достапност: На залиха
  • Шифра: 8165-2
349 ден.

Достапни опции